Trochę o nas

Zapoznaj się z informacjami o naszej firmie

Jesteśmy młodą aczkolwiek mocną rozwijającą się firmą, która świadczy usługi rozliczeniowe jako zaufany partner aplikacji takich jak Bolt Uber czy FreeNow. Nasz doświadczony zespół pomoże załatwić formalności, sporządzi potrzebne dokumenty oraz wyrobi licencję na taxi. Zapewniamy pomoc w obsłudze aplikacji, terminowe przelewy oraz jedne z najniższych stawek na rynku za rozliczenie.

NB PRO Łódź

Wsparcie

W NBPRO skupiamy się na zapewnieniu maksymalnego komfortu naszym partnerom. W ramach usług wspieramy kierowców na każdym etapie działalności, zapewniając im dostęp do szerokiego zakresu narzędzi i udogodnień. Możesz zawsze do nas zadzwonić, wysłać wiadomość lub spotkać się w naszym stacjonarnym biurze.

Terminowe przelewy

Korzystając z naszych usług regularnie dostaniesz przelew. Nasze rozliczenie jest przejrzyste bez żadnych ukrytych kosztów a w razie jakichkolwiek wątpliwości dokładnie objaśnimy i pomożemy w zrozumieniu całego procesu kalkulacyjnego.

Zaufany partner

Jako zaufany partner z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej, stawiamy na to, aby nasi partnerzy otrzymali najlepsze wsparcie w jednym miejscu.

Zacznij już teraz

Nie czekaj i zacznij już dziś. Nasz doświadczony zespół przeprowadzi przez proces zatrudnienia jako kierowcę aplikacji, podpowie jakie dokumenty trzeba wypełnić oraz jakie zaświadczenia lekarskie uzyskać.

Opinie o NB PRO

Sebastian WSebastian W
14:19 29 Sep 23
Jeżdżę w firmie NBPRO jako kierowca Bolt w Łodzi już od paru miesięcy. Świetna współpraca, przelewy na czas i brak ukrytych kosztów. Jak szukasz dobrego partnera Bolt to tylko tutaj. Polecam
Piotr KrakusPiotr Krakus
07:34 21 Jul 23
Szukałem polecanego partnera Uber w Łodzi, przypadkiem trafiłem na NB PRO. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego podejścia i szybkości załatwiania wszystkich formalności.Od 5 miesięcy jeżdżę jako kierowca Uber w NB PRO w Łodzi i wszystkim polecam tego partnera, pełne wsparcie a przelewy zawsze na czas!
Kuba JKuba J
08:31 30 Jun 23
Jako kierowca Uber jeżdżę już ponad rok. Sprawdziłem wszystkich partnerów w Łodzi i NB Pro okazał się najlepszy, oferta i obsługa na najwyższym poziome. Dokumenty załatwiają expressowo a wypłaty zawsze są na czas. Polecam!
Malwina KoMalwina Ko
13:45 27 Jun 23
Podejście do kierowcy godne podziwu 🎖️Wszystko wytłumaczone bez ogródek, czarno na białym,legalne zatrudnienie oraz pełna pomoc w załatwianiu formalności bez dodatkowych ukrytych opłat.Jestem pod wrażeniem :)
Damian CieślakDamian Cieślak
13:34 14 Jun 23
Szukałem pracy jako kierowca Uber w Łodzi, przypadkiem trafiłem na firmę NB PRO. Tempo załatwiania formalności godne podziwu, rozliczenia na czas, kontakt z obsługą na wysokim poziomie. POLECAM
js_loader

Zarabiaj już dziś

Przelew za wykonane usługi dostajesz zawsze na początku tygodnia. Umów się z nami na wizytę aby dowiedzieć się więcej.

Zarobki Uber