Praca FreeNow Łódź

Rozpocznij pracę jako kierowca FreeNow

Zarabiaj z FreeNow w Łodzi

Szukasz pracy stałej lub dorywczej? Praca jako kierowca aplikacji FreeNow w Łodzi to doskonałe rozwiązanie. Rozpocznij już dzisiaj współpracę z polecanym partnerem rozliczeniowym jakim jest NB PRO. Nie musisz zakładać własnej firmy ani prowadzić księgowości, skup się na zarabianiu pieniędzy a wszystkie formalności zrobimy za Ciebie. Posiadamy stacjonarne biuro w Łodzi gdzie jesteśmy do twojej dyspozycji. Z nami masz zawsze gwarancje przelewów na czas.

Praca FreeNow Łódź
Kierowca FreeNow Łódź

Zacznij zarabiać FreeNow

  • Po kontakcie z nami dowiesz się co jest potrzebne.

  • Dostarcz zaświadczenie o niekaralności oraz badania medyczne i psychotesty.

  • Pomożemy w uzyskaniu pieczątki „taxi” w dowodzie rejestracyjnym.

  • Dostarcz do nas wszystkie dokumenty – my zajmiemy się resztą.

  • Rozpocznij pracę z FreeNow.

Praca jako kierowca FreeNow w Łodzi – odkryj swoje możliwości!

Marzysz o pracy, która zapewni Ci niezależność, atrakcyjne zarobki i możliwość elastycznego planowania czasu? Praca jako kierowca FreeNow w Łodzi to doskonała opcja dla Ciebie! Poznaj niezliczone atuty, jakie niesie ze sobą ta praca i już dziś dołącz do naszego zespołu!

  1. Atrakcyjne zarobki, jednym z głównych atutów pracy jako kierowca FreeNow w Łodzi są atrakcyjne zarobki. Dzięki bardzo dużej liczbie kursów Lite i atrakcyjnym mnożnikom zlecenia 'Taxi’, możesz liczyć na znaczne dochody. Średnia wartość kursów wynosi 24 zł, a dla kierowców posiadających taksometr nawet 31 zł. Dodatkowo, prowizja od zleceń wynosi jedynie 20%, a na początek możesz otrzymać bonus nawet do 5 230 zł!.
  2. Niezależność i elastyczność, praca jako kierowca FreeNow w Łodzi daje Ci pełną niezależność i elastyczność. Ty decydujesz, kiedy i ile pracujesz. Możesz dorabiać w wolnym czasie, połączyć to z pracą dla innej korporacji lub platformy. Wszystko zależy od Ciebie! Brak wpisowego oraz stałych opłat – płacisz prowizję tylko za zrealizowane kursy.
  3. Wsparcie i bezpieczeństwo, w FreeNow zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Nasze biuro NB PRO w Łodzi jest do Twojej dyspozycji, możesz zawsze skontaktować się z nami. Oferujemy Ci odpowiednie wsparcie i zapewniamy bezpieczne warunki pracy
  4. Rozwój zawodowy, praca jako kierowca FreeNow w Łodzi to nie tylko stabilne zatrudnienie, ale także możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Jesteśmy otwarci na Twój rozwój i oferujemy dogodne warunki pracy.

Dołącz do naszego zespołu jako kierowca FreeNow w Łodzi i odkryj niezliczone atuty tej pracy. Zapewniamy Ci atrakcyjne zarobki, niezależność, wsparcie i możliwość rozwoju zawodowego. Przyłącz się już dziś i rozpocznij swoją przygodę z FreeNow.

Dołącz do nas już dziś
pierwszy miesiąc
GRATIS
za rozliczenie wszystkich aplikacji

Wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest firma NB PRO z siedzibą w Łodzi, ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 249, NIP: 9820384518. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zleceń, zawarcia i realizacji umowy pomiędzy Państwem a Administratorem. Podanie przez Państwo danych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne dla realizacji łączącej nas współpracy. Pełna treść informacji dotyczącej ochrony danych osobowych dostępna jest na stronie internetowej RODO.

Opinie o NB PRO

Sebastian WSebastian W
14:19 29 Sep 23
Jeżdżę w firmie NBPRO jako kierowca Bolt w Łodzi już od paru miesięcy. Świetna współpraca, przelewy na czas i brak ukrytych kosztów. Jak szukasz dobrego partnera Bolt to tylko tutaj. Polecam
Piotr KrakusPiotr Krakus
07:34 21 Jul 23
Szukałem polecanego partnera Uber w Łodzi, przypadkiem trafiłem na NB PRO. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnego podejścia i szybkości załatwiania wszystkich formalności.Od 5 miesięcy jeżdżę jako kierowca Uber w NB PRO w Łodzi i wszystkim polecam tego partnera, pełne wsparcie a przelewy zawsze na czas!
Kuba JKuba J
08:31 30 Jun 23
Jako kierowca Uber jeżdżę już ponad rok. Sprawdziłem wszystkich partnerów w Łodzi i NB Pro okazał się najlepszy, oferta i obsługa na najwyższym poziome. Dokumenty załatwiają expressowo a wypłaty zawsze są na czas. Polecam!
Malwina KoMalwina Ko
13:45 27 Jun 23
Podejście do kierowcy godne podziwu 🎖️Wszystko wytłumaczone bez ogródek, czarno na białym,legalne zatrudnienie oraz pełna pomoc w załatwianiu formalności bez dodatkowych ukrytych opłat.Jestem pod wrażeniem :)
Damian CieślakDamian Cieślak
13:34 14 Jun 23
Szukałem pracy jako kierowca Uber w Łodzi, przypadkiem trafiłem na firmę NB PRO. Tempo załatwiania formalności godne podziwu, rozliczenia na czas, kontakt z obsługą na wysokim poziomie. POLECAM
js_loader

Zarabiaj już dziś

Przelew za wykonane usługi dostajesz zawsze na początku tygodnia. Umów się z nami na wizytę aby dowiedzieć się więcej.

Zarobki Uber