Jeśli chcesz pracować jako kierowca na aplikacjach Uber, Bolt lub FreeNow, firma NB PRO to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Nie musisz zakładać własnej działalności gospodarczej, a nasza współpraca umożliwi Ci skupienie się wyłącznie na zarabianiu pieniędzy. Pracujemy legalnie posiadając wszystkie niezbędne pozwolenia i licencje w miastach gdzie jeżdżą nasi kierowcy co gwarantuje legalność naszej działalności

Zapewniamy pełną obsługę począwszy od założenia konta i rejestracji w aplikacjach niezbędnych do pracy od przygotowania niezbędnych dokumentów po bieżące rozliczenia. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenie zapewniamy Ci wsparcie w każdej sytuacji a kontaktować się z nami możesz telefonicznie, mailowo lub osobiście podczas wizyty w naszej siedzibie.

Jedną z największych naszych zalet jest przejrzystość rozliczeń oraz terminowość wypłat. Gwarantem tego jest nasz autorski program dbający o poprawność wszystkich rozliczeń. Na początku każdego tygodnia otrzymasz przelew z wypłatą środków oraz pełny raport z rozliczeniem każdej aplikacji.

Nie ma znaczenia, czy szukasz stałej pracy na pełny etat, czy tylko chcesz dorobić po godzinach lub weekendami sam decydujesz kiedy i ile pracujesz oraz ile chcesz zarobić – my dajemy Ci tylko taką możliwość!

Zostań kierowcą i zacznij zarabiać na własnych warunkach

Dołącz do nas już dziś
pierwszy miesiąc
GRATIS
za rozliczenie wszystkich aplikacji

Zarobki Uber

Zostań kierowcą i zacznij zarabiać

na własnych warunkach